Yukarı Çık

Neden Biz ?

2006 Yılından beri faaliyet gösteren Tekin Yapı altyapı ve çevre düzenleme projeleriyle şehir hayatını daha yaşanabilir hale getirmeyi prensip edinmiştir. Yaptığı gerek yol ve sokak açma işlerinde , gerekse altyapı projelerinde toplum ve çevre menfaatlerini her şeyin üstünde tutarak en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışmaktadır.

Gelişmekte olan ülkelerin ortak sorunlarından biri maalesef altyapı çalışmalarının yetersizliği ve kalitesizliğidir. Bu kalitesiz çalışmalar neticesinde aynı yolların ve sokakların tekrar tekrar yapılması hem ülke ekonomisi için hem de insanların yaşam kalitesi için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Tekin yapı ailesi olarak uzman mühendis kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızla bu sorunların yaşanmaması için elimizden geleni yapmaktayız.

Üstyapı projelerinde ise önceliğimiz daima ; depreme dayanıklı, konforlu ve kaliteli konutlar inşa ederek İnsanların yaşam standartlarını yükseltmek olmuştur. Markalaşma yolunda hızla ilerleyen genç bir firma olarak hedefimiz ; Türkiye’yi daha yaşanabilir ülkeler düzeyine çıkartmaktır.